logo

Witam na Holiq.pl

Ta strona powstała z miłości do zdrowia i zdrowego odżywiania. Jeśli pragniesz schudnąć, odzyskać zdrowie i zmienić swoje nawyki żywieniowe - jesteś w dobrym miejscu. Chętnie pomogę Ci osiągnąć założony cel. Możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu: 500 19 33 19.

Magda Matuszewska - 500 19 33 19

Góra
 

Dieta

W czym mogę Ci pomóc?

Przede wszystkim uczę jak zdrowo żyć, jak mieć zdrowe relacje z jedzeniem, a także pomagam odnaleźć moim klientom najlepszą dla nich drogę – bo nie ma jednej idealnej diety dla każdego, jednego super pokarmu czy zioła, które pomoże wszystkim. Tak jak nie ma jednej diety dla każdego, tak nie wszyscy z nas mają takie same warunki, czy to czasowe czy finansowe, dlatego staram się nauczyć swoich klientów wybierać takie produkty i takie potrawy, które będą dopasowane do ich stylu życia.

Pomagam w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale też w odzyskaniu równowagi organizmu. Nie daj sobie wmówić, że „taki Twój urok”, że co drugi dzień boli Cię głowa/potrzebujesz 4 kaw dziennie, żeby funkcjonować/masz problemy z wypróżnianiem/masz problemy jelitowe/…. i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać. Jeśli chcesz wziąć swoje zdrowie we własne ręce – zapraszam na konsultacje.

Konsultacje

Konsultacje odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub przez Skype.
Forma współpracy zależy od Ciebie i Twoich potrzeb – czy chcesz, aby to była jednorazowa konsultacja czy oczekujesz dłuższej formy współpracy i wsparcia.

Koszt pierwszej konsultacji to 150zł + wskazówki na maila dot. diety i suplementacji 100zł
Koszt kolejnych konsultacji: 120zł
Konsultacja przez Skype: 115zł