logo

Witam na Holiq.pl

Ta strona powstała z miłości do zdrowia i zdrowego odżywiania. Jeśli pragniesz schudnąć, odzyskać zdrowie i zmienić swoje nawyki żywieniowe - jesteś w dobrym miejscu. Chętnie pomogę Ci osiągnąć założony cel. Możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu: 500 19 33 19.

Magda Matuszewska - 500 19 33 19

Góra
 

Wykłady dla firm

Corporate wellness

Coraz więcej firm dostrzega potęgę tzw. „corporate wellness”, czyli działań, które mają na celu zmaksymalizowanie ludzkiego potencjału w firmie dzięki poprawie kondycji psychicznej i fizycznej pracowników i ich stanu zdrowia.

Właściwe odżywianie się jest jednym z fundamentów prawidłowej pracy organizmu, w tym mózgu. Kiepskie samopoczucie i problemy zdrowotne pracowników negatywnie odbijają się na efektywności ich pracy, a także mogą skutkować częstszymi zwolnieniami. Wiele problemów zdrowotnych wynikających z nieprawidłowego odżywiania źle wpływa na samopoczucie i tym samym psychikę pracowników.
Wykłady pozwolą pracownikom na poznanie podstawowych zasad odżywiania, dzięki którym będą mogli poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Właściwa dieta pozwoli wyeliminować np. przykre dolegliwości żołądkowo-jelitowe czy nawracające bóle głowy.

Podczas wykładu wszyscy uczestnicy dostają materiały, w których zebrane są najistotniejsze informacje. Dzięki temu cenna wiedza nie ucieka, a pracownicy mogą w każdej chwili do niej wrócić.